przestrzeń dla NGO

Federacja Mazowia zaprasza warszawskie organizacje pozarządowe do bezpłatnego korzystania z sali szkoleniowej, która mieści się w biurze Federacji przy ul. Kredytowej 6/22. 


 

W ramach projektu Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych udostępniamy salę szkoleniową (dla 20 osób) z bezpłatnym Wi-Fi i podstawowym wyposażeniem (stoły, krzesła, projektor multimedialny, tablica flipchart) oraz dostępem do kuchni na potrzeby serwisu kawowego.

Przestrzeń udostępniana jest w czwartki w godzinach od 900 do 2000 oraz w czwartą sobotę w miesiącu w godzinach od 900 do 2000 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Co należy zrobić, by wynająć przestrzeń?

Jednocześnie informujemy, że przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją przestrzeni do pracy. Rezerwacja nastąpi po przesłaniu przez Administratorkę potwierdzenia rezerwacji na adres e-mail wskazany w formularzu.

Wszystkie zainteresowane organizacje zachęcamy do współpracy i korzystania z naszej oferty przy organizowaniu różnego rodzaju szkoleń, warsztatów, debat czy spotkań.

Administratorka sali:
Adrianna Lau
a.lau@mazowia.org.pl